Dopíšte koniec románu vy!

Milí čitatelia! Tiež sa vám stalo, že ste čítali román, a jeho koniec vás úplne rozčúlil? Povedali ste si, že vy by ste ho dopísali úplne inak, a oveľa lepšie? My vám túto možnosť ponúkame! 

Naša spisovateľka Vita Jamborová rada píše dobrodružno-romantické romány s kriminálnou zápletkou. Taký je aj jej ešte nevydaný román Tri oriešky pre spisovateľku. Hlavnú hrdinku – spisovateľku- sa niekto pokúša zabiť. Kto a aký ma na to dôvod?

magic-bookVydavateľstvo Bestseler vám ponúka netradičnú možnosť, aká tu ešte nebola! Dopíšte koniec jej románu podľa vlastných predstáv. Od polovice mája budú na stránke vydavateľstva Bestseler postupne zverejňované kapitoly románu Tri oriešky pre spisovateľku. Posledných päť kapitol, (asi 30 normostrán) tam ale bude chýbať. A to je priestor pre vás a vašu fantáziu. Ako by ste chceli dopísať jej príbeh? Ako by sa mal skončiť?

Od uverejnenia poslednej kapitoly až do konca decembra môžete poslať svoju verziu konca príbehu na adresu dopiste.roman@azet.sk, priamo autorke románu. Ona z nich potom vyberie najlepší koniec ku knihe, ktorá vyjde v apríli 2017. Prvý krát na Slovensku budú mať čitatelia román s dvoma koncami: Vity Jamborovej, a váš.
A ktovie, možno sa čitateľom viac bude páčiť ten váš záver 🙂

Videjko k tomuto článočku tu:

Tri oriešky pre spisovateľku, 1.- 2. kapitola

Tri oriešky pre spisovateľku, 3. kapitola

 

Read More
 1. Erika Jarkovská Odpovedať

  Zaujímavý nápad. Držím palec! 🙂

  • Vita Jamborová Odpovedať

   Enri, ďakujeme 🙂

 2. Pingback: BESTSELER » Tri oriešky pre spisovateľku, 3. kapitola

 3. Pingback: BESTSELER » Tri oriešky pre spisovateľku, 4. kapitola

 4. Pingback: BESTSELER » Tri oriešky pre spisovateľku, 5. kapitola

 5. Pingback: BESTSELER » Tri oriešky pre spisovateľku, 6. kapitola

Leave a Reply

*